TEKNİK DESTEK

Teknik Servis

Satış sonrası hizmetlerin önemli bir ayağı olan "Teknik Servis" yapılanmamızı, sağlık sektöründe çalışıyor olmanın bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci ile kurguladık. Bu düşünceyle oluşturduğumuz teknik servisimiz, ‘’Hızlı - Verimli - Kalite Odaklı’’ bir yapıyla değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Servis Ağımız

Konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadromuz dönemsel olarak gerekli teknik ve kişisel eğitimleri, yurt dışı ve yurt içinde alarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, bilgi, beceri ve kabiliyetlerini sürekli yenilemektedir. İstanbul - Ankara bölge ofislerimizin yanı sıra İzmir, Adana ve Bursa illerimizde bulunan saha elemanlarımız ve eğitimlerini bizden almış olan bayi teknik servis ağımız, Türkiye’nin her noktasına kısa sürede servis verme kabiliyetine sahiptir.

Bakım ve Yedek Parça

Koruyucu bakımlar, yazılım ve donanım güncelleme işlemleri, üretici firmaların önerdiği şekilde ve periyotlarda, müşterilerimizin çalışmalarını aksatmayacak şekilde ortaklaşa planlanarak gerçekleştirilir. Bünyemizde bulundurduğumuz zengin yedek parça stoğu, ihtiyacımız olan malzemelerin anında teminini sağlamaktadır.

7 Gün 24 Saat hizmet veren teknik servisimize ihtiyacınız olduğu her an rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Nöbet
Telefon: (+90) 0 533 602 64 08

BioDPC Teknik Servis (Ücretsiz)
Telefon: 0 800 211 32 67

Lütfen bize sorunlarınızı iletmekten çekinmeyin.

Teknik hizmet almak istediğiniz ürünü aşağıdaki formda belirtirseniz, size en yakın zamanda yardımcı olacağız.